Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A héten megyek fodrászhoz,...

A héten megyek fodrászhoz, milyen frizurát vágassak? Ami könnyen karban tartható, mutatós és nem túl rövid? És ami jól áll? (kép)

Figyelt kérdés

A héten megyek fodrászhoz. Most olyan semmilyen a hajam, se nem göndör, se nem egyenes (dauerolva volt egy éve, egyenes eredetileg, majd valamikor megint az lesz)

Törött a vége, mindenképp vissza kell belőle vágni pár centit, meg szeretném majd nyár végén kipróbálni a vörösesbarna hajat, ahhoz viszont előbb valami forma kéne.

Ilyen most: [link]

Frizurát arc alapján választunk úgyhogy: [link]


Szóval: milyen frizurát vágathatnék, amit könnyű karban tartani, lehet variálni (fel lehet kötni, eltűzni, stb), jól néz ki hullámosan és egyenesen is, lehetőleg nem kell hozzá frufru (bár ha nagyon tetszik, elgondolkozok rajta) és nem túl rövid, vagyis minimum vállig ér?

Tudnátok ilyet linkelni, vagy leírni nagyjából?


2013. jún. 30. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem tépett azaz réteges legyen, nekem is olyan van, ezért van formája is, ha hosszabbra hagyod, lehet variálni is itt egy link: [link]
2013. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) tegnap kérdeztem barátnőmet, ő is ezt ajánlotta :D régen volt tépett hajam, szerettem, csak akkor túl rövid volt, ezért utólag rossz emlék kicsit :DD de most hosszabbra hagyva lehet megcsináltatom. :)
2013. júl. 1. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit, örülök, ha segíthettem, nekem is ilyen, csak nekem elég rövid /vállam felett kb.3-4 cm-rel/, de én így is szeretem
2013. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!