Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rövid hajból lehet szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid hajból lehet szép és mutatós menyasszonyi frizurát készíteni?

Figyelt kérdés
a hajam szőke és elől a hossza kb . a fülcimpámig ér. hátul rövid fel van nyírva . "Victoria Beckham-es" re volt vágva anno, most növesztem mióta ki van tűzve az esküvő napja.
2012. ápr. 17. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi ,vannak benne jók ,amiket el tudnék képzelni magamnak. :)
2012. ápr. 17. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. ápr. 17. 22:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy rövid frizurán nagyon sokat lehet dobni, ha "díszítik".

Szóval bele egy szép fehér virág, vagy egy szép csat, masni stb.

Persze a "kevesebb néha több" elvet szem előtt tartva :).

L/25

2012. ápr. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó válaszolónak gratulálok. Vélhetően látens bu.zi, aki annyira retteg tőle, hogy annak tűnjön, hogy még nőből se közelít rövid hajúhoz... Hála istennek, hogy így sose fogunk megismerkedni!!!! Ámen.


Hogy válaszoljak is:

persze hogy lehet! Sőt, szerintem az a legfontosabb, hogy az egyéniségedhez passzoljon a frizura, tehát ha te "megrögzött" rövid hajú vagy, akkor kár lenöveszteni az esküvőre, hogy aztán utána levágasd megint, és egész életedben az esküvői kép legyen az egyetlen, amin tőled idegen hosszú hajjal vagy.

2012. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
"kedves" #6-os : nem vagyok se leszbi se férfias.Egyébként a kérdés nem az volt ,hogy nőies-e a rövid haj ,ha elolvastad volna!!! :)) Igen szűk látókörű vagy ha szerinted nem lehet egy nő nőies rövid hajjal. Volt hosszú fenékig érő hajam is ,de a rövid passzol az egyéniségemhez. Képzeld vannak férfiak akiknek a rövid haj jön be. De mindegy ,köszi a "hasznos" témába vágó választ.
2012. ápr. 18. 12:46
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


és végül nem esküvői, bár nekem alighanem hasonló lenne... csak illusztrálandó, mennyire férfias jelenség is egy nő rövid hajjal:


[link]

2012. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ja és még pár személyes kedvenc:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


és hát az ötlet nem is nagyon új keletű:

[link]

2012. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nagyon jók, az utolsó tiszta szexis. :)köszi
2012. ápr. 18. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!