Gyanta vs epilátor?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szól, akik mind a két szőrtelenítési eljárást próbálták már.

Nektek is hatásosabb, tartósabb a gyanta eredménye? Epilátornál 4-5 nap után látom már, hogy nőnek a szálak és érzem, hogy szúr, viszont a gyantánál 1,5-2 hétig mindig sima. Mitől lehet ez?



2013. júl. 1. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyanta. De nem azért amiért neked.

Kozmetikusnál szoktam a lábam gyantáztatni és sokkal gyorsabban, fájdalom mentesebben meg van vele, mintha én csinálnám az epilátorral.

De a hónaljamat még mindig magam epillálom, de nem vettem volna észre, hogy hamarabb visszanő.

2013. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

epilátor

nem fáj,gyorsan megvan és nem kell kozmetikushoz rohangálnom,az otthoni gyantázás viszont balesetveszélyes(egyik ismerősöm kapásból a bőrt is lerántotta magának)

2013. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyanta.

Egy kicsit nekem is feltűnt, hogy hamarabb visszanő epilálás után, de nem ez a fő indokom. Kozmetikusnál gyantáztatom, télen havonta, nyáron pedig amikor megvárom, hogy akkorára nőjön (ha nem, akkor epilálom) és sokkal gyorsabb, fájdalommentesebb, mert nem magamnak húzom át rajta kismilliószor az epilátort, hanem egyszerre, profin leszedik :)

2013. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én epilálok, nekem is gyorsan visszanő, de bírom a fájdalmat és szerencsére a bőröm se érzékeny. A gyanta tartósabb szerintem is, mivel az epilátor sokszor csak letöri a szőrszálakat, nem kihúzza. De én utálok kozmetikushoz járni (meg drága is), magamnak gyantázni meg ügyetlen vagyok, így marad az epilátor.
2013. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
epilátor!! egyszervolt gyantázva a lábam és érzékeny bőröm miatt tiszta vér aláfutás lettem 1 hétig nem éri meg amiatt a pár nap haladék miatt kék-zöldnek lenni
2013. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyèrtelmüen gyanta!Epilátorral 1000x kell átmennjek míg leszed pár szörszálat.Gyanta nem elég, hogy jól kiszedi, de kiritkul a szörzet is egy idö után.
2013. júl. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!