Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HELP! Mit csináljak, hogy...

HELP! Mit csináljak, hogy egészséges legyen, és gyorsan nőjön?

Figyelt kérdés

Pár hete levágattam a hajam vállig érőig.

Már majdnem a derekamig ért, de vasaltam és nagyon száraz meg csúnya volt, ezért le kellett vágatnom.

De ilyen picin is száraz a hajam.:/

használok balzsamot.

És ha nem vasalom ugy nézek ki mint egy gomba. Mindig felkössem? Az már unalmas.:/


Mennyi idő alatt nő meg kb a hátam közepéig?

Ha nem vasalom, meg ápolom, meg veszek Ricinus olajat!?


Kérlek válaszoljatok!

Tippek?


2013. júl. 2. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

vegyél ricinus olajat, ne vasald, szárítani is csak hővédővel, ne csak balzsamot, hanem heti egy alkalommal legalább valami hajpakolást is használj

[link] ezt tudom ajánlani, fodrászkellékesnél nagyon olcsón be tudod szerezni (egy ekkora tégely 1000 Ft körül mozog)


és ha esetleg a végével is baj van, akkor tudom ajánlani AVON-ból egy hajvégápolót. [link] vizesen kensz picit a végére, nekem ennyire még semmi nem hatott a hajamra.


szóval.. hajrá :)

2013. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mire megnő az egyéntől függ de kb 1-2év
2013. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!