Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit töredezett a hajam és...

Kicsit töredezett a hajam és vágattam a végéből kb.5 centit de azt mondta a fodrász, hogy azt se lett volna muszáj mert egészséges, meg befestette Loreal Casting Creme Gloss-sal és azóta még jobban töredezik. Milyen hajápoló lenne rá a legjobb?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Töredezés ellen,szerintem nincs olyan hajápoló ami nem rontana a helyzeten. Szerintem kérd meg az egyik barátnődet hogy vágjon le még egy kicsit a hajad végéből,és utána használd azt a sampont,balzsamot és további kozmetikumokat amiket eddig. Ezen kivűl igyál sok vizet,mert a hajtöredezés a vizhiány következménye is lehet.
2013. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem ez a Gliss Kur balzsam folyékony keratin komplexszel nagyon bevált! Nekem a hosszabb, szálkásodásra hajlamos hajra való van, nagyon imádom, nagyon szépek a hajvégeim (pedig elég rossz állapotban voltak) és nem zsírosít.
2013. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Biztos hogy valami olaj alapú, mert az befedi a hajvégeket, védi+ a hajad egy idő után beszívja, és fényesebb szebb lesz. Az argán olajat tartalmazókat nagyon ajánlom, mert nekem is nagyon töredezett volt, de visszaállította, azóta nem is volt vágva.

ui:az olasz termékek nagyon jók!!!

2013. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!