Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Betartjátok azt, hogy a 11 és...

Betartjátok azt, hogy a 11 és 15 óra közötti időszakban nem napoztok és ha igen, barnultok-e?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Betartom. Barnulok is rendesen, mondjuk itthon nem, mert nincs türelmem kint feküdni és hamar bejövök, de nyaraláson pl. 11 és 15 óra között az árnyékban vagy egy kajáldában hűsölök, azon kívül a napon vagyok, és a végére elég csoki szoktam lenni.
2013. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és szerencsére nem barnulok és nem is égek le. ;)

A napozás csak öregít és én ameddig lehet bababőrű akarok maradni.

2013. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :-)


Ananásznak tetszik a nickje! :-)

2013. júl. 2. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen! Sőt, amikor nagyon magas az UV sugárzás, akkor még tovább kitolódik ez az idő. Olyankor 10 és 16 óra között kerülöm a napot, már ami a direkt napozást illeti, persze, ha mennem kell valahová, nincs mese, menni kell, de az más tészta. :))


Ettől függetlenül szép, természetes bőröm szokott lenni nyár végére. Sosem leszek csokibarna, de nem is ez a célom, tudom, hogy mi az, ami még egészségesnek mondható az én bőröm esetében, és próbálok nem túlzásba esni. :)

2013. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2013. júl. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!