Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy aloe first...

Mennyibe kerül egy aloe first spray? Gyógyszertárban kapható?

Figyelt kérdés
Nekem kipattogzott bőrre kellene és azt olvastam hogy ez jó.Ha tudtok még valamit kipattogzott bőrre légyszi irjátok.most kb az egész lábamon vannak ezek a hülyeségek,gyanitom hogy borotválkozás miatt,általába mindig kipattogok tőle.
2013. júl. 2. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, rendelni kell. Azt hiszem 8e ft körül van. Forever Young a cég neve, nézz utána neten.
2013. júl. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! A Forever Firstje valóban nagyon sok mindenre jó.Csak közvetlenül a cégtől lehet megvásárolni, ott a legkedvezőbb az ára 6.437 Ft és garantált a minősége. Van még pár terméke az FLP-nek, ami segíthet a kipattogzott bőrön. Ha esetleg érdekel, akkor akár leírást is tudok küldeni róla, meg tapasztalatokat is.
2013. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az flpshop-on megtalálod mindig az aktuális árát.

De én nem a first-öt javaslom, hanem a Gentleman's pride-ot. Az jobb erre.

2013. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és tudnátok esetleg valami mást ami gyógyszertárban kapható kipattogzás ellen?már egy hete igy van és nem mulnak el,borotválni is alig tudom a lábam.
2013. júl. 7. 01:07
 5/5 anonim válasza:
Én szerintem lehet simán is kapni. Pontosan nem tudom, de anya régi barátja benne volt ebben az egész üzlet akármiben, és nekünk azóta is van mindig.
2013. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!