Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aloe First spray jó köldökpier...

Aloe First spray jó köldökpiercing kezelésére?

Figyelt kérdés

Betadine és sóoldat van még kéznél,kinek mi vált be jobban? Vagy este Betadine,napközben párszor Aloe First?

Ma szúrattam köldökpiercinget,utánanéztem az utókezelésnek,de vélemények érdekelnek. :)


2010. márc. 19. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A Betadine-t a sebészeten is alkalmazzák,az Aloe First viszont természetes aloe kivonatot tartalmaz.A lényeg,hogy fertőtlenítőt tartalmazzon.Használhatod mindkettőt!
2010. márc. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem orr piercingem van.. az elején mindig begyulladt, nekem az aloe first segített, igaz néha csípett de nagyon jó.
2010. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az aloe first szinte mindenre jó. én a fülbevalóm lukánál szoktma hazsnálni,amikor begyulald,szeritnem próbáld meg..ártani biztos nem árt : )
2010. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!