Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vállig érő hajam van. Szeptemb...

Eniii *-* kérdése:

Vállig érő hajam van. Szeptemberig mek akarom a derekamig növeszteni a hajam. Valami jó házi praktikákat tudtok mondani? Vagy valami olcsóbb cuccokat amit a dm-ben mek lehet venni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a derekadig nem fog megnőni 2-3 hónap alatt. De ápold nagyon, használj hajpakolásokat, olivaolajat, kókuszolajat, ricinusolajat, hajvégápolókat, sampont töredezett/száraz hajra, és ne vasald, ne formázd, na használj hajlakkot/hajhabot/hajzselét. Ne használj hajszárítót, hagyd magától megszáradni, de ugyanakkor ne szélben az udvaron pl., mert az szálkásítja. Egyszóval kíméld mindenféle hatástól.
2013. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tönkremegy ha ennyi szart ráteszel... :D Főleg ha azelőtt sose használtál. Derekadig nem fog nőni nekem már több éve nő és most ér a hátam közepéig... Hát igen én is annyit tudok mondani hogy kíméld, néha mosd meg aztán majd megnő.
2013. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Max. 3 centit fog nőni, ha szedsz hajvitamint, talán többet. Van DM sajátmárkás. Enyém hátközépig ér, de így sem fog két hónap alatt derékig érni.
2013. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D
2013. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!