Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ugye nincs baja annak az...

Ugye nincs baja annak az anyajegynek?

Figyelt kérdés

Van egy anyajegyem, állandóan viszket, kicsit kidudorodó, de félek, hogy valami baja van, vagy hogy el fog rákosodni...

amúgy mennyibe kerül leszedetni egy anyajegyet?



2013. júl. 3. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan anyajegy is lehet rákos, amelyikre semmi panaszod nincs. Ha nem magán bőrgyógyászatra mész, ott ingyen leszedik neked.
2013. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs baja.
2013. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha viszket az gyanús. Nekem sok anyajegyem van és a bőrgyógyász azt mondta, hogy akkor keressem fel, ha változást észlelek: sötétebb lesz, elformálódik illetve ha viszket.
2013. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy ez az anyajegy a a belső combhajlatomban van, arra is gondoltam, hogy lehet, hogy csak a bugyi irritálja, mert pont ott szokott lenni a bugyi széle. Lehet, hogy csak ettől az irritációtól viszket?

(Ha borotválkozok irtózok tőle nehogy belevágjak, szerencsére eddig azzal még nemvolt baj)

2013. júl. 3. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy attól viszket, viszont ha útban van és irritálja, akkor jobban jársz, ha leszedeted.
2013. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, csak eléggé intim környék, meg hát mennyibe kerül egy ilyen leszedése?
2013. júl. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!