Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat száraz vagy...

Ricinusolajat száraz vagy nedves hajra kenitek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hehe épp a fejemen áll:D

Én kicsit benedvesítettem előtte, mert nagyon sok és vastag a hajam, így sokat kellene rá rakni.

De ha kevesebb lenne akkor csak az olajat tenném rá.

Néha hajbalzsammal keverve használom.Csak most "kaki" a balzsamom :/

2013. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D köszi a választ.

És amúgy milyen tapasztalataid vannak vele kapcsolatban?ténLeg gyorsabban nől a hajad?

2013. júl. 3. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp, mert amikor kenem sokkal selymesebb, puhább lesz, könnyebb kifésülni.

Szemmel látható, hogy a végéből ilyenkor kevesebb törik le fésülködéskor és egész következő mosásig tök jól kezelhető.

Ha jobban nem is nő tőle, akkor is jó, hogy nem töredezik le, ezáltal hosszabb marad ugye.

De azt is észrevettem, hogy sokkal több babahajam van azóta.Én nagyon szeretem. :)

2013. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindig száraz hajon alkalmazom! Fenék alá érő hajam van ezért hogy elég legyen rá egy fél üveg ricinusolajat összekeverek 2 evőkanálnyi olívaolajjal
2013. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!