Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipattog a lábam a borotvától....

Kipattog a lábam a borotvától. Eldobható borotvát használtam, megérné venni egy rendes drágábbat, attól nem pattogna ki?

Figyelt kérdés
ezt néztem ki: [link]
2013. júl. 4. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

hagyjad borotvát

epiláld vagy gyantázd

régen nekem is gondom volt a borotvával,hiába vettem drágát nem lett jobb

2013. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A női borotvák vmiért túlságosan is túl vannak árazva, annyit nem érnek, amennyiért adják őket. Én férfiborotvát használok, soha nem pattogok ki, és nem is vágom el magam vele (persze ehhez is megfelelő előkészítés szükséges).

Ez az enyém: [link]

2013. júl. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmivel nem jobb egy rendes borotva mint az eldobható. Inkább az nem mindegy hogyan borotválsz. Puhítani kell a bőrt előtte, a borotvahab helyett használj gélt vagy valami kíméletesebb tusfürdőt amibe nincs sok irritáló összetevő. Borotválás után használj sebekre való kencét vagy valami nyugtató krémet. De szerintem inkább epilátort vegyél, Braun jókat gyárt, azzal többet érsz.
2013. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bőrtípustól is függ.

Nekem nem jött be sajnos a drágább borotva sem,ha nem várok egy hetet két borotválás körött, akkor ott vérfürdő lesz, akármennyibe is került a borotva, akármilyen gélt, krémet használok. A gyantától és az epilátortól pedig még rondább lesz, ráadásul maradandó nyomokat hagy. Akinek érzékeny a bőre, az szerintem mindenhogy szenved sajnos, max reménykedhetünk, hogy egyszer divat lesz a szőrös láb. :D (na jó nem, én sem gondolom komolyan)

De egy esélyt adhatsz egy többpengés borotvának is, esetleg gyantáztasd le, hátha nálad beválik jobban. :) Én most végső elkeseredésben krémmel kísérletezek - már ha elmúlnak a sebeim, ha nem vagy ellene az ilyen vegyi dolgoknak, akkor próbáld ki, anyukám is mindig hasonlóan szenved, mint én, és neki azzal még nem volt gondja.

2013. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Használtam epilátort és gyantáztam is régebben, de gyakran benő a szőr hiába radírozom a bőrömet, meg várni kell még meg nő egy kicsit, hogy újra le lehessen szedni és most hogy meleg van nem akarok hosszú nadrágban járni :/

Vettem egy ilyen borotvát amit linkeltem a kérdésben, nemsokára ki is próbálom :)

2013. júl. 6. 20:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a krém nekem nem szedte le rendesen :( (kicsit erősebb a szőr a lábamon lehet azért)
2013. júl. 6. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!