Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kókuszvajat használtatok már...

Kókuszvajat használtatok már hajra? Bevált? (hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Töredezett a hajam de nincs szivem levágatni annyira nem durván de azért kéne már valami amivel tudom ápolni.Hallottam a ricinus-tojás hajpakolásról is de elvileg zsirositja a hajat és én igyis 2 naponta mosok hajat .(Növeszteni és ápolni is szeretném)
2013. júl. 4. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Töredezett hajnak hiába az ápolás. Azon már semmi nem segít. Le kell vágni és utána ápolhatod a hajvégeket, hajhosszt.

Én bioboltban veszem a kókuszolajat (=kókuszvajat). Próbáltam már a 100%-os, szűz kókuszolajat és a szűrtet is. A szűz az jobb a hajnak, viszont drágább jóval. Nagyon szépen hidratálja a hosszú hajam, nem szárad ki, nem hagyja töredezni a vékony szálú hajam. Nagyon szép illata lesz tőle és olyan szép fényes és puha a pakolások után. Hajmosás előtt szoktam belemasszírozni a hajamba és 1 órán át hagyom fent.

2013. júl. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!