Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Só szappan külsőleg? Kinek...

Só szappan külsőleg? Kinek vált be, hogyan használtátok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

A sószappannal elhagyhatod a krémeket, sőt nem is szabad utána krémezni. MAx. olajat, de azt is csak ha nagyon muszáj.

Ha kicsit feszül a bőröd, akkor is várj pár percet, és el fog múlni.

Nekem nagyon gyengén csípett, egyáltalán nem fájt, és 1-2 perc után el is múlt.

Nagyon sok mindenre jó, utánaolvastál?

2013. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, de én most kifejezetten a hátamra szeretném használni. Valamiért csak a hátam felső része, a szárnyaimnál nagyon pattanásos, arra használnám.

Neked mennyi idő után volt látványos a használat? Napi szinten használtad?

Jól tudom, hogy arca is lehet használni?

2013. jún. 13. 20:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg még meg tudnád mondani, hogy gyógynövényesben lehet-e kapni?
2013. jún. 13. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem használom naponta, meg más dolgokat is használok, mert nemrég tértem át a natúrkozmetikumokra.

Mindenemet lecseréltem, ennek annyi hátránya van csak, hogy nem tudom, minek a hatására van javulás. :)


A hátam teteje nekem is pattis. Oda is jó, de természetesen arcra is.


A gyógynövényes az konkrétan nem tudom mi, biobolt lenne?

Ott van. Neera sószappan kb. 700 ft, a Himalájai 1000-1100, de ez van a drogériákban is.

2013. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gyógynövényes az ilyen gyógyteák meg ilyesmik vannak ott, ételallergiásoknak/érzékenyeknek lisztek, hasonlók.

Valami biobolt szerű azt hiszem, igen(:

2013. jún. 14. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pár hete vett anya sószappant, pár napja használom, viszont a bőrömet még mindig nagyon marja...pedig pár nap alatt elvileg hozzá kéne szoknia a bőrnek a sószappanhoz..

Egyébként én úgy csináltam, hogy az arcomat és a sószappant is bevizeztem és az arcomat átdörzsöltem vele, de nem erősen, aztán megvártam, amíg megszáradt és elvileg a sódarabokat le kellett volna seperni az arcomról, de én akármit csináltam velük, nem jöttek le, szóval vízzel lemostam...

A másik meg az, hogy anyám mondta, hogy ekcémás bőrre is jó lehet, ezért a kezemet bekentem vele és hát valami rohadt fájdalmas volt, teljesen kimarta, főleg a jobb kezemet, a jobb kezem egy kicsit be is dagadt és tűzforró volt...ráadásul annyira kiszárította, hogy olyan lett a bőr a kezemen, mint a fakéreg, és még megmozdítani se tudtam, mert már attól is fájt..nagyon durva volt, vagy fél óráig kenegettem testápolóval, mire elmúlt.

Szóval ha neked is érzékeny a bőröd, inkább ne használj sószappant, mert csak rosszabb lesz :/

15L

2013. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Mindenhol, legalábbis én nagyon sok helyen olvastam, hogy a sószappan először ront a helyzeten, aztán csak utána javítja fel az állapotot. Nekem így volt, először csúnyább volt, de én meg vagyok elégedve a hatással.
2013. aug. 14. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Én két hete kaptam egy sószappant amit ki is próbáltam az arcomon, mivel zsíros, mitesszeres a bőröm. A kezemről vittem fel óvatosan, nehogy megkarcolja a bőröm, de nálam katasztrófát okozott. Másnapra elkezdett az arcom égni, kiütésesedni, majd pár nap múlva annyira begyulladt, belobbant az egész arcom, hogy egyes helyeken bíbor színű volt. 2 hét leírhatatlan kín után mostanra néz úgy ki hogy rendbe jön, de ezt az ellenségemnek sem kívánnám. Soha ilyen nem volt a bőrömmel azelőtt. Soha többet ilyen marhaságok, mint a sószappan, maradok a natúr kozmetikumoknál.
2013. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!