Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Stoplámpapiros hajat hogyan?

Stoplámpapiros hajat hogyan?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen márka melyik árnyalatával lehet elérni a legvörösebb-legpirosabb hajszínt? Lehetőleg Majicolor nélkül? Blanche-olni muszáj előtte?

2013. júl. 5. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fodrászkellékesnél vegyél, én a diapason 00/55-ös árnyalatú festéket tudnám ajánlani, az aztán szó szerint piros, ha rásüt a nap, akkor van némi pinkes árnyalata is
2013. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kallosnak vannak jó vörösei, nézz meg fodrászkellékesben pár színskálát, vagy keverj piros mixtont mondjuk egy világos vörösbe, az is jó lesz.

Nyilván csak világos hajon lesz szép, sötét hajon nem lesz olyan élénk.

2013. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaj szőkítettem a hajam, Alfaparf Red booster festéket használtam (festék+oxi) de hamar kopott szerintem, most Alfaparf Jeans color-t használok, a Chili red-et és nekem nagyon tetszik, ahhoz képest hogy színező nem kopik olyan gyorsan és ha kopik akkor egyenletesen nem úgy hogy a fejem teteje még rikít a hajvégem meg már szőke mint más festékeknél. Annyi baj van csak vele hogy drága, de nekem megéri. [link]
2013. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja az Alfaparf mellett Kallost is használtam jó pirosat mindkettőből, ezeket 1000-1500ft-ból meg lehet oldani klassz színük van de nekem akkor is a Jeans color jött be :))
2013. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!