Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is közönséges a...

Szerintetek is közönséges a teljesen szőke (festett, nagyon világos) haj?

Figyelt kérdés
Festett szőke hajam van, ápolom rendszeresen, 4 hetente festem a tövét, hamvasító sampont is használok, hogy ne legyen sárga, tehát figyelek rá. Sok helyen olvastam és hallottam, hogy mennyire közönségesen néz ki, és csak a természetesre festett szőke hajszín szép. Szerintetek is így van? Világos bőröm, kék szemem van és az alaphajszínem sötétszőke/világosbarna. Mindenki szerint jól áll a szőke, de ezek miatt kicsit elbizonytalanodtam.
2013. júl. 6. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

A sok buta cicababa miatt hiszik sokan annak, de nem az.

Nekem szőke hajam van, amit egy ideje világosítok, szinte már fehéres, mégsem vagyok plázacica. Ha neked tetszik, és jól is áll, akkor ne foglalkozz ezzel.

2013. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

van akin közönséges de van akinek nagyon jól áll. a személytől, aki viseli, attól függ, hogy közönséges-e vagy sem.


szerintem sokan azért mondják ezt, mert teljesen világosszőke hajszint, fehéreset, nagyon nehéz elérni.

2013. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

rajta közönséges:

[link]

[link]


rajta szép: [link]

[link]

2013. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már leírtam, hogy az emberek többsége mindenbe beleköt és akármilyen is a hajad, tudnak rosszat mondani róla.

Fő, hogy neked tetsszen és jól érezd magad a bőrödben.

Nekem személy szerint nem tetszik ez a hajszín, de van akinek kifejezetten jól áll.

2013. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már máshol is leírtam* Bocsi, ez lemaradt!:D
2013. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem közönséges szerintem. Miért lenne? Északon minden második embernek ilyen a haja, mégsem közönségesek, inkább olyan angyaliak...:) Persze a szolis plázacicákon gáz.
2013. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármi jobb a padlizsánvörösnél. Attól kiütést kapok.
2013. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!