Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek világosbarna?

Hogyan legyek világosbarna?

Figyelt kérdés

L'oreal Effasor után ilyen lett a hajam:


[link]


Ha befestem ilyennel:


[link]


Nagyon vöröses lenne?



2013. júl. 6. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki normális satírozót használt:).....mivel alapban sok a vörös pigment a hajadban, mindenképpen ki kell keverned a barna festéket, amiben mindenképpen hamvas árnyalatnak is kell lennie. Ha sima mezei barnát használsz (amiben általában mokka is van, amiben van vörös), akkor bevörösödhetsz. Csak ne dobozos legyen...menj fodrászcikkbe és válassz egy szép NATUR!!!!! barnát és mellé egy HAMVAS színt kb 6-os mélységben :) sok sikert.
2013. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Örülök is hogy ezt választottam, mert nagyon jó!

Azon kívül hogy kicsit száraz lett a hajam, az ég világon semmi baja! Még csak meg se rezzent :D Lehet hogy azért mert oxi helyett meleg vízzel kevertem ki a port. A színt is szép egyenletesen leszedte... csak attól félek hogy ha barnával megyek rá, akkor nagyon sötét lesz megint :S Azt meg nem akarom.

2013. júl. 6. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sötétszőke (6-os színmélység) vagy középszőke (7-es színmélység) festéket válassz! Én 6.1-es festéket használok, abból szoktam olyan középbarnát-világosbarnát kapni. És ahogy az előző válaszoló is írta, mindenképpen hamvas árnyalatú legyen, tehát .1-es végződésű, mint amit én is használok. Valószínű az első jó néhány festés után még le fogja dobálni, ki fog könnyen vörösödni, de majd idővel megtapad a festék, és akkor szép lesz. :)
2013. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pont most keresgéltem a számozások után... Igazából a radírozás után Koleston 8.1-el festettem, szóval nem ennyire sárga már mint a képen... de még mindig nem az igazi. Szerintem a 8-as kicsit világos úgyhogy megpróbálok egy 6-ost vagy 7-est.

Köszi mindkettőtöknek, sokat segítettetek!

2013. júl. 6. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!