Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín illene közepese...

Milyen hajszín illene közepesen napbarnított, kicsit sárgásabb árnyalatú bőrhöz és középbarna szemhez? Natúr barna és aranyszőke között vacillálok.

Figyelt kérdés
Natúr barna és aranyszőke között vacillálok. Azt is figyelembe kell venni, hogy a sötétebb színeket nagyon hamar kidobja a hajam és nem akarom egy hamar újrafesteni. A szemöldököm szépen ívelt, kicsit vastag, hangsúlyos sötétbarna, a szemem középbarna, a hajam eredetileg nagyon világosbarna. Ti mit gondoltok, milyen szín lenne a legeslegjobb? :)

2013. jún. 7. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szőke sehogyse!

Nem szép, ha valakinek világosabb a haja, mint a bőre. :)

Akkor már sokkal inkább natúr barna!

2013. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nos, igen, viszont ahogy említettem, a természetes hajszínem is nagyon világos barna, majdnem szőke, inkább sötétszőkés. Tehát nem hinném, hogy az esetemben annyira szarul állna.


Egyébként kinéztem egy árnyalatot, annyira világos barna, hogy majdnem szőke. Nem is lehet eldönteni, hogy barna vagy inkább szőke-e. Az aranyló árnyalatokat már elvetette, mert a vöröses fényt nem szeretem a hajamban. :) Köszi a választ egyébként, felpontoztam. :)

2013. jún. 11. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!