Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne szőkéből ombre...

Hogyan lehetne szőkéből ombre hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal fordulok hozzátok, hogy már egy jóideje full szőke hajam van. Most rámjött, hogy szeretnék egy szép sötétszőke/világosbarnából szőke átmenetet, el is kezdtem lenöveszteni, de most ugye a hajam töve sötétbarna(szerencsére nem durva még), szóval így sem olyan, mint amilyet szeretnék: [link]

Hogyan tudnám ezt megoldani? Az ilyen vidéki fodrászok nagyon csúnyákat csinálnak, és huszonezreket sem szeretnék kidobni rá. Ti mit tanácsoltok? (Légyszi ne írjátok, hogy jaj otthon ne, mert eddig mindig jobban sikerült az otthoni hajfestésem, mint fodrásznál, és lényegesen olcsóbb is volt.)


2013. júl. 6. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Húúú, de rossz fodrászoknál járhattál. Nos, persze, ha nagyon ügyi a barátnőd, akkor otthon is megtudja csinálni. Te egyedül nem tudod!!!! Szóval a hajad közepénél, ahol full szőke, ott kellene kezdődnie a világosabb barnának, tehát a szőkét be kell festeni. De a te szőke hajadat nem lehet csak úgy befesteni, mert egy deka pigment sincs benne....elő kell pigmentálni. Utána lehet csak festeni....ebben a hosszúságban már a 4 árnyalatnyi különbség mutat jól. Akkor szerencsés, hogyha minden szín egy márkából van.

Nézd, nekem most nagyon tetszik a hajad....ha nem ügyes a barinőd, nagyon gáz lesz :( az az igazság, hogy vannak fodrászok, akik 5 évig tanulják és 10-15 éves szakmai gyakorlatuk van.....csak olyanok vállalhatnának ombret, mert nagyon nehéz :( sok sikert!

2013. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerintem maradok a sima szőkénél akkor, nem éri meg a kockázatot:) Köszi mégegyszer!
2013. júl. 8. 15:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ez Zimány Linda haja, nem az enyém sajnos:)
2013. júl. 8. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se nagyon kockáztass:) én is lennék szőke...de mire leszívnák a hajam...áááááááááááá nem éri meg! :)
2013. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!