Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek divatos még az...

Valentina17 kérdése:

Szerintetek divatos még az ombre haj?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok szülinapomra gondoltam kicsit átalakitom a külsőm.A hajam féhosszú és szőkésbarna.A fodraszom szerint ne csináljam mert túl szép a hajam.Vágatnék belőle az alja meg szőke lenne.Szerintetek?
2013. júl. 3. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az az ombre haj?
2013. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Divat vagy nem, szerintem gusztustalan. Lenőtt, olcsó hatást kelt. Frissítsd a külsőd, nincs ezzel gond, de pozitív irányba, ne negatívba.

Sajnos sok barátnőm beleesett ebbe a hibába, leérettségiztek, elmentek fősulira vagy szakiskolába, megismerték életük szerelmét, majd úgy gondolták, hogy kicsit átalakítják magukat, a legtöbben nagyon csúnyán tették ezt. Ami bevált, ahhoz nem érdemes hozzá nyúlni.

2013. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak ha tényleg hozzáértő fodrász csinálja, mert akkor nem fog lenőttnek tűnni. Nagyon szép, ha jól meg van csinálva! Az én fodrászom sokat csinál, ő mondta, hogy kb naponta ketten kérik tőle.
2013. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Divatosnak biztos, hogy divatos. Kérdés, hogy mennyire ízléses. Szerintem tud szép is lenni, csak ne üssön el nagyon az eredeti színtől, és szépen legyen megcsinálva. :)
2013. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
szerintem ne legyen ombre, már megy ki lassan a divatból, és aztán megint roncsolhatod a hajad hogy ezt lefedjék
2013. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Abszolút divatos, de 15.e FT tól kezdődik egy normális szalonban. Csak olyan fodrásszal érdemes csináltatni, akinek van referenciája, mert nagyon csúnyán el lehet rontani (akkor lesz lenőtt hatás). És szerintem csak és kizárólag hosszú hajban áll jól. Nézzétek meg fb-on, a pesti White Hare szalon fotóit, amiket ők csinálnak, gyönyörűek.
2013. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha szép, akkor divatos.

Pl. ilyen:

[link]


Amikor szépen megy át egyik árnyalat a másikba, ami végül is az ombre lényege lenne.


Az ilyen meg ronda:

[link]


Ezt jobb helyeken tényleg csak lenövésnek hívják...


Egy kis vágás, meg pár új ruha tökéletes átalakítás lenne, az ombre festést csak akkor, ha tudja is a fodrászod, hogy kell szépen.

Az otthoni dobozos rettenetekkel meg ne is próbálkozz!

2013. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Visszavonom, amit az ombre hajról írtam. Ezek a White Hair képek gyönyörűek. Nem tudtam, hogy ennyire szép lehet.

Ahol én lakok, is hódít ezt a féle hajstílus, de itt csak a felül barna alul vörös vagy szintén felül barna, alul szőke a "menő" és ezek egytől egyig kontár munkák, vagy otthon házilag készülhettek, mert nagyon csúnyák.

De ha azt mondom, hogy a hajad csak félhosszú, hát nem biztos, hogy jól fog így mutatni.

2013. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8.-hoz csatlakoznék, ez csak igazán hosszú hajból szép!
2013. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem főleg most nyáron divatos, mert elvileg ugye a napszívta hatást utánozza. Ha szép a hajad és jól csinálja meg a fodrász, akkor csak jobban kiemeli a szépségét szerintem, de tényleg vigyázz, mert nagyon rondákat is tudnak csinálni. Esetleg csak egy pici árnyalatot világosíts, annyit mintha tényleg csak a nap szívta volna ki, tűnjön természetesnek és akkor nem nyúlhatsz nagyon mellé.
2013. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!