Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajammal van problémám....

62742 kérdése:

A hajammal van problémám. Nagyon hamar zsirosodik.2 nap után ugy néz ki mintha egy hete nem mostam volna hajat. (jól kimosom a hajambol a habot). Van vmi ötlatetek h ezt hogy korrigáljam h ne ilyen legyen?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 20:45
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Tudom furán hangzik:

Szóval mosd a hajad ritkábban, ha van úgy egy hét hogy otthona vagy egyedül próbáld meg hogy 1hétig nem mosol hajat. A hajad ahhoz fog hozzá szokni.


Korábban én is naponta két naponta mostam, de aztán ráálltam a ritkábbra, és megszokta a hajam és kevésbé zsíros, pedig előtte nagyon zsíros volt!

2013. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem egyedül ez használ valamicskét.

2013. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha használsz balzsamot, azt ne kendd a fejbőrödre, ne érjen hozzá, csak a végét, meg úgymond középen balzsamozd be! Én is ugyanígy jártam.
2013. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet, örökletes, hormonok okozzák, stb. Az enyém is ilyen, 3 naponta mosni kell. Van akinek beválik, hogy ritkábban mossa, de csak annak, akinek azért zsírosodik gyorsan, mert sokat mossa. Annak nem, aki azért mossa gyakran, mert amúgy is gyorsan zsírosodik. Én is próbáltam kitolni a hajmosásokat, 4 hónapon keresztül szigorúan heti egyszer mostam meg. 3 nap után nagyon zsíros volt, állandóan viszketett, ami miatt sokszor addig vakartam, amíg nem vérzett. Négy hónap után se volt semmi változás az égvilágon, ugyanolyan gyorsan lett zsíros, csak szenvedtem mellé egy csomót. Nálam évszakfüggő is. Télen végére egész jól beálltam az 5 naponta hajmosásra, a bőröm se volt annyira zsíros, most meg kenyeret lehetne kenni róla. Nálam az a gond, hogyha nagyon zsíros a hajam, sokkal jobban hullik, úgyhogy én inkább megmosom kímélő samponnal. Az fontos, hogy szilikonmentes sampont használj, mert a szilikontól is gyorsabban zsírosodhat. Nyaktól lefelé nyugodtan használhatsz szilikonos balzsamot meg más ápolószereket (persze ha egyáltalán hosszú a hajad).
2013. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy hajgyógyászhoz az utolsó válaszolóval együtt
2013. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,ötleteket!ezekkel sokat segitettetek nekem!
2013. júl. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!