Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eléggé szőrös a hasam lány...

Eléggé szőrös a hasam lány létemre, és szégyenlem is fürdőruhában. Mivel szedjem le?

Figyelt kérdés

Epilálni szoktam néha, de utána nagyon sokáig csúnya, pöttyös, feltűnő. Mit kezdjek vele? Egyáltalán normális, hogy egy lánynak ennyire szőrös?

Amúgy a derekam is az, de az nem zavar annyira, meg nem látom napi szinten, de arra azért ügyelek, hogy nadrágból, pólóból ne legyen kint.


2013. júl. 6. 22:05
 1/4 anonim válasza:
Nincsenek hormonproblémáid? Ha nagyon zavar, akkor ott a végeleges szőrtelenítés, de szerintem nem ártana, ha elmennél egy endokrinológushoz :))
2013. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szőrös akkor az nem normális, menj orvoshoz vele. Amúgy meg használj cukorgyantát, az kíméletes.
2013. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudom, hogy van-e valamilyen hormon problémám, a menstruációm rendszeres (26-29 nap), más tünetem nincs, leszámítva, hogy szinte semmi mellem nincs.
2013. júl. 9. 22:49
 4/4 anonim válasza:
Nekem is szoros a hasam,de en cukorgyantazom es nekem bevalt.
2013. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!