Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen körömerősítő/növesztő...

Milyen körömerősítő/növesztő vitaminok váltak be nektek?

Figyelt kérdés

sok gyümölcsöt és zöldséget eszek (nem iszok csak vizet) úgyhogy biztos nem vitamin hiány lehet :/

nagyon vékony, töredezős a körmöm..


ja és a jobb gyűrűs ujjamon még régebben kb 2 éve mikor műkörmöm volt (azóta nincs) kettétört hosszába és azóta is meglátszik a csík (halványan) illetve ha megnő egy kicsit is akkor kettéválik..:/ (a megnőtt résznél) ezzel mit tudnék kezdeni? neten olvastam ha teljesena z egész körmömön kettétörik akkor az örökre úgy marad..



2013. júl. 7. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Örökölhetted is a körmödet, ilyen esetben teljesen mindegy mit csinálsz vele, vékony és töredezős marad. Vagy a géllakk, vagy a műköröm megoldást jelenthet erre.
2013. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindenkinek a családban erős körmei vannak.. csak az enyém ilyen semmilyen
2013. júl. 7. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Rimmel rózsaszín körömerősítője elég jól bevált. Kaphatóak olcsó vitaminok is, pl a Müllerben, amik kifejezettem a körmöt erősítik. Szerintem nem vesztesz vele, ha egy ilyet kipróbálsz.

A gél lakk is jó megoldás lehet, mert nem károsítja a körmöt, csak alatta megerősödik. De mindenképpen jó szakemberrel csináltasd!

2013. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!