Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha térdig szőrtelenítetek,...

Ha térdig szőrtelenítetek, hogy oldjátok meg, hogy ne legyen ilyen szembetűnő a vonal, amiután már szőrös a combitok?

Figyelt kérdés

Sajnos elég erős szőreim vannak, viszont a lábamat csak a térdemig epilálom, lert félek, hogy a combomon még jobban megerősödne, no meg ott jobban is fájna. Szoktatok csinálni valamit a térdeteknél, hogy ne legyen olyan szembetűnő, hogy meddig szőrtelen, vagy inkább a teljes lábatokat szőrtelenítitek? Inkább epiláljam le az egészet? De azt meddig?


A válaszokat előre is köszi!


15/L



2013. júl. 7. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az nem szőrteleníti a combot akinek pihe szőrök vannak rajta. Az max fényben látszik, és úgy sem csúnya.

Akinek erős, sötét vagy sűrű a szőr a combján az szőrtelenítse ott is ugyanúgy. Én is szoktam, erősödni nem fog ha epilálod, inkább ritkul csak tőle.

2013. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Térd alatt azért epilálsz, mert szőrös a lábad, akkor térd felett miért ne lehetne ha ott is szőrös? Térd alatt nem baj ha megerősödik, térd felett már igen? Mi ebben a logika?

Am az epilálástól gyengülni szokott a szőr, a borotválás az, ami erősítheti.

Én a combomat is szoktam epilálni, sőt még a bikinivonalamat is.

2013. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!