Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ti mivel szőrtelenítetek?

Csajok ti mivel szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés

a múltkor nézegettem a drogériában ezeket a veet szőrtelenítő krémeket amikhez van ilyen "lehúzó" is de nem mertem megvenni mert elég drága és gondoltam h ha nem jó kidobom a pénzt feleslegesen ezért maradtam a venusz borotvánál ez sem volt olcsó annyira és elég hamar ki is ment az éle:S ti mivel szoktatok szőrteleníteni ami be is vált nektek? illetve ha van itt olyan aki már próbálta az ilyen veet szőrtelenítőt vagy hasonlót meg köszönném ha megosztaná velem a tapasztalatát :P :)

20L


2013. ápr. 14. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Képzeld csak el,hogy mekkora kémiai hatás(a krémekben lévő cuccok) kell ahhoz,hogy a szőröket igy simán le lehessen húzni...

Én X-epil gyantát használok egy hónapban 1x és a többi 3 héten borotválok(hetente).Így nem is erősödik meg annyira.

2013. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam szőrtelenítő krémet, a veet jó volt, de túl drága. Próbáltam vmi rossmann-os márkát, az tönkretette a bőrömet, sok idő kellett, mire rendbe jött. Én a lábamat borotválom (gillette 3 pengés férfi borotvával, 3 db-os kiszerelésben van, tescóban a legolcsóbb, és nagyon sokáig jó), valamint a hónaljamat és a bajuszomat gyantázom.
2013. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáltam már a Veet-et..nem vált be, úgy csináltam mint ahogy írta a használati leírásba,mégsem jött le minden szőr a lábamról,ráadásul mikor lemostam, viszkettem,bepirosodott a lábam!Én borotvával szőrtelenítek,nekem ez vált be
2013. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én most fogok ráállni a cukorpasztára. A Müllerben vettem és elég drága volt, de intim részen tökéletesen leszedte, nem is fájt annyira és szép sima lett. Eddig epiláltam a lábamat, de ezután ( ha sikerül megfőznöm itthon a cukorpasztát) akkor szintén azt fogom használni a lábamra, hónaljamat borotválom, mert ez a legkényesebb bőrfelületem. Hasamon szemöldökcsipesszel szedem ki azt a pár szálat. Comb részen szintén paszta lesz (eddig borotváltam).
2013. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok..

a fenekemről is szépen leszedte a cukorpaszta a szőrt, nem is fájt annyira. Ajánlom, hogy él nélküli késsel (kifejezetten erre a célra vettem) vidd fel, és lehúzó csíkkal szedd le. nagyon hatásos. Ohh, és fél órán belül eltűnik a pirosság. Baba hintőport szórj rá , az felszívja a nedvességet, de egyben jó nyugtató is.

2013. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ki fogom próbálni :)
2013. ápr. 14. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a Veet Easy Wax gyantázó készletet használom. Anyukámtól kaptam és nagyon szeretem. Jobban megéri, mint azok a sima lehúzós cuccok. :)
2013. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5ös! pontosan miből mennyit raksz a cukorpasztához? hogyan készíted el? köszi :)
2013. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as!


2 bögre cukor, fél bögre víz, fél bögre citromlé! Ezeket össze keverem és ha már szép sötét méz színű, akkor jó!


Link: [link]


De tegnap találtam és akciós 1000 g cukorpaszta 2500 Ft-ért a neten a Szalon Mánia honlapján.

2013. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
köszönöm :)
2013. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!