Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások utáni hegek halvány...

Pattanások utáni hegek halványítására citromlé+szódabikarbóna beválhat?

Figyelt kérdés

Youtube-on sokan dicsérik, esetleg valaki próbálta? Vagy valami más bevált termék/módszer?

A hegkezelő gélekre azt mondják nem jók régi elszíneződésekre, meg elég drágák. Mikrodermabrázióra és hámlasztásra sajnos nincs pénzem.


2013. júl. 7. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Én úgy hallottam, hogy a citromlé és szódabikarbóna kombó csak (ideiglenesen) elhalványítja a hegeket, de megszüntetni nem fogja őket. Nekem bőrgyógyász azt mondta, hogy menjek ki a Napra, napozzak sokat (persze csak mértékkel illetve megfelelő védelemmel).

Nekem az bevált mert a pattanásoknak és a hegeknek jót tett és viszonylag most már szép az arcbőröm.

Tehát én azt mondom, hogy adhatsz egy próbát ennek a citromlés dolognak, mert sok pénzt nem pazarolnál el rá amúgy sem. Csak annyit, hogy túl nagy csodát ne várják tőle. Nem véletlenül vannak erre ilyen drága hámlasztások, amelyek nem is kicsit drágák. Nyilván ha ilyen könnyen el lehetne tüntetni ezeket a hegeke,t akkor ilyen nem lenne.

2013. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj ki valami bőrhalványító krémet!

Az Oriflamenél van egy Optimals nevezetű ilyen krém, nekem az vált be!

2013. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nagyon világos a bőröm, és kipattog a naptól, hiába kenem be naptejjel. Nem nagyon szoktam egyáltalán kimenni, hacsak nem muszáj.

Krémre is gondoltam, hallottam van a Vichynek is valami hasonló. Majd utánanézek. :)

2013. júl. 8. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a citromlé halványította az arcbőrömet. :)
2013. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!