Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Hogyan lehetne...

Mit csináljak? Hogyan lehetne kijavítani? Az jó ötlet ha befesteném barnára vagy szőkére? A többi lent.

Figyelt kérdés
Ombre hajat szerettem volna de nagyon elrontották nem lett szép átmenetes hanem barnából hirtelen szőkébe megy át.
2013. júl. 8. 08:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszett miért jöttél el , nem hiszem hogy a fodrász nem látta hogy rossz lett ?

Szerintem amúgy ne fesd be . Én azt csinálnám a helyedben hogy vennék szőkítőport és megcsinálnám átmenetesre . Mármint , én megfognék egy tincset és a közepétől ( vagy ahonnan neked van a festés ) felfele haladva egyre vékonyabban húzod a festékes vonalat .

Én így csinálnám , vagy ha nem tudod magadnak kérd meg azt akiben nagyon megbízol . De ha te úgy látod jónak hogy befesd az egészet , akkor fesd de én nem festeném be a helyedbe ! (:

[link]

2013. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!