Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy 2 nap alatt...

Létezik, hogy 2 nap alatt kikopik a festék a hajamból?

Figyelt kérdés
2 napja lett befestve a szőkére festett hajam barnára, olyanra majdnem mint az eredeti. És ma már majdnem ugyanolyan szőke, és látszik alatta a lenövés. Most mit csináljak, festessem be mégegyszer?

2013. júl. 8. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A szőke haj általában ledobja a színt, mert nincsenek a hajban pigmentek, amihez a festék pigmentjei tapadnának.

Ilyenkor kell előpigmentálni a hajat.(Megtalálod a menetét ha beírod Googlebe)

De igen, ilyenkor be kell festeni utána újra és többszöri festés után majd megtapad.

2013. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik,nekem ledobta a lilát,a barnát és a vöröset is,most végre találtam olyat ami egész jól tart
2013. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó, milyen fajta?

2013. júl. 8. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
kallost használok,abból próbáltam a glowot de az egy mosásos volt,most a colort és a kjmn-t használom(keverem őket mert nem találtam olyan színt amilyet szerettem volna),amúgy elég spórolós a dolog,mert egy fél tubus is sok félhosszú hajra
2013. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kjmn-t használok én is, 3 hétig megmaradt a szőkített hajamon.
2013. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a feketét is ledobta 2 mosás után, egy ideig 2 hetente festettem és havonta vágattam vissza (rövid a hajam) amíg meg nem szabadultam a szőkített résztől, de ezt gondolom egy hosszú hajnál nem lehet megcsinálni.
2013. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is csak 2 mosást bírt ki :/
2013. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!