Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan epiláljak, nagyon...

Hogyan epiláljak, nagyon félek használni, viszont már utálok borotválni?

Figyelt kérdés
Ma lettem 14. Kaptam egy Philips epilátort,de rájöttem hogy nagyon félek a fájdalomtól. A borotvát meg már utálom 3.napon már borotválhatom újra a lábam! Segítsetek hogyan használjam ,mivel enyhíthetném a fájdalmat?

2013. máj. 6. 15:54
 1/8 anonim válasza:
először is boldog szülinapot!!! :) nekem is van epilátorom de én is félek és utálom már a borotválás! ugy hogy ha majd tudsz valami infot elenne akkor szólj! :))
2013. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
pont itt a baj, hogy a fájdalomtól félsz :) arra gondolj hogy már többen túlélték. szerintem kicsit túlgondolod a fájdalom részét, tényleg nem olyan vészes ha egyszer megcsinálod utána már tudni fogod hogy mire számíts :)
2013. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Használat előtt vegyél egy fürdőt, jól áztasd ki a lábadat. Utána töröld szárazra, majd tegyél rá hintőport. Feszítsd meg a bőrt a lábadon majd pedig kezd el epilálni :) Sok sikert! Én is nagyon féltem tőle, 15 évesen vettem az elsőt, mert meguntam a borotvát és már 6 éve nagyon jó barátom lett az epilátor (már a hónaljnál, intim helyen és a karomat is ezzel szőrtelenítem).
2013. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is a napokban használtam először epilátort, eléggé fájt, de abban reménykedem, hogy a következő szőrtelenítésnél már nem fog ennyire fájni! Gondolj arra hogy legalább utána szép lesz a lábad, 2-3 hétig, és nem kell 3 naponta borotválnod! :)
2013. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a nővéremmel is úgy vagyunk hogy magunknak nem tudjuk megcsinálni a fájdalom miatt...ezért egymásnak lezedjük epilátorral.Ha van neked is nővéred kérd meg vagy anyukádat!:) utána meg màr magadnak is tudod mert nem fog annyira fájni,csak ne várd meg amig nagyon megnő!puszii sok sikert!:) amúgy én is 14 vagyok!:)
2013. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amikor kicsi voltam nekem is leszedta anukám epilátorral

aztán nagyon fájt és rászoktam a borotvára (2 évig)

most gyantáztatom vagy epilálom

gondolj arra hogy a orotva az borzalmas mert erős lesz a szőr meg hamar ki nő

de ha túléled az epilátor fájdalmát akkor szép lesz a lábad sokáig :)

persze amit írtak, áztasd be hogy puha legyen

2013. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat,már elég jól bírom a kis fájdalmát tűrni.. :)
2013. máj. 26. 19:41
 8/8 AliciaS válasza:
Én 1 éve kaptam epilátort, először féltem én is, ezért anyum csinálta.:DD Ma meg már meg sem érzem.Komolyan.Megfeszítem a bőrt a lábamon, és meg sem lehet érezni.:D 3-5 használat után már rendesen megszokod.Hajrá! 15|L
2014. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!