Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem hányas faktorú naptejre...

Nekem hányas faktorú naptejre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Világosbarna (inkább átlagos és nem kreol) a bőröm, nincsenek szeplőim, nehezen égek le és sötétbarna a hajam. 14 éves vagyok.

2013. júl. 9. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
10-15 elég szerintem :)
2013. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 20-as faktorú így is szükséges legalább, és 2-3 óránként érdemes újrakenni, hogy védjen az UV sugárzás ellen.
2013. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ki akarsz feküdni a napra és nem csak hétköznapi rohangálásra kell a fényvédő, akkor 50-eset ajánlok. Nagyon magas az UV-sugárzás, negyed óra alatt is le lehet égni 10-es naptej biztosan nem lesz elég.

Ha van lehetőséged egy nap többször is újrakenni magadat, akkor lehet 30-as,de annál alább nr add.

2013. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!