Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vérpiros striák a fenéken, a...

Vérpiros striák a fenéken, a mellen és a lában! (? ) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves múltam és lány vagyok.

A télen felszedtem pontosan 2 kilót. Ezután megjelentek a mellemen és a fenekemen a striák. Erősek.:'(


Télen ugye mindig hosszúnadrágban vagyunk és nyáron vettem észre rendesen hogy a lábamon vérvörösen terjedtek el a bokámig.


Itthon senki sem segít! Annyi sírok meg b*szódok miatta...:'( Nagyon undorító.Elveszi azt a kevés önbizalmamat is és még halásznadrágot sem vehetek fel mert látszik.


S.O.S!!! S.O.S.!!!


Vérvörös színű és nagyon de nagyon undorító! MIT TEGYEK? Sürgős mert már megsülök a hosszúnadrágokba és a nejlonharisnyán is teljesen átüt.Így sehova nem tudok menni.Gondoljatok el egy 13 éves kislányt.Mindenhová szaladgál rohangál de én nem tudom csinálni..............-.-



S.O.S.!!! MIT TEGYEK? :'( :'( :'((((((((((((



2013. júl. 10. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit se tudsz tenni ellenük.

Ezen csak az idő segít.

Majd elhalványulnak, kifehérednek, de teljesen nem fognak eltűnni akkor sem.

2013. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dominika72 ***** válasza:
Örökre megmaradnak, max elhalványulnak, otthon menny ki a kertbe vagy az erkélyre és napozz rá és akkor nem lesz egy idő után feltűnő. 13/L
2013. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használj rá cellulit elleni krémet javít rajta.
2013. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom javasolni hogy napoztasd, mert azok csak 1-2 év után fognak csak kivilágosodni, halványulni.
2013. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És akkor 2 éven át nyáron meg tavasszal hosszúnadrágba legyek? Nagyon erősek és undorító.
2013. júl. 10. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!