Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dilemma! Vörösre festett haj...

Dilemma! Vörösre festett haj szőkítése?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám,hogy kb másfél évvel ezelőtt befestettem a hajamat mahagóni barna syoss hajfestékkel,ami gyönyörűen be is fogta a hajam,bár egy kicsit sötétebb árnyalatot kaptam mint a képen volt.Most pedig kitaláltam hogy szőke(legalább világosabb barna)hajat szeretnék.Nem szeretném szivatni,arra gondoltam,hogy jó lenne ha szőke hajfestékkel(garnier olia sötét bézsszőke?)meg tudnám oldani itthon.A mahagóni szín már eléggé kikopott van egy gyönyörű lenövésem is(bár enyhén látszik),mert utoljára fél éve festettem.Megpróbálkozzak vele vagy esélyes a narancs árnyalat?

2013. júl. 10. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
mikor tanuljátok már meg, nem lehet világosítani szőkítés nélkül, atyaisten.
2013. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest igen szép világos hajam lett a festéktől ;)

Nem nagyon érdekel kinek mit jelent a szőkítés,csak váljon be amit szeretnék.

2013. júl. 10. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Márpedig tényleg nem lehet hajfestékkel világosítani a festett hajat, ez a fodrásziskolában olyan alapdolog, mint a suliban a szorzótábla. :)

Mondanám, hogy próbálkozz, aztán saját károdon meglátod, mi lesz belőle - úgyis te döntöd el, megfogadod-e a hozzáértő tanácsokat...de sajnálom a hajadat. Ha már otthon akarsz kísérletezni, próbáld meg a c vitaminos színleszedést, és utána fesd világosra.

2013. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már mindegy:DD

Sikerült festékkel is...

2013. júl. 22. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért eléggé hihetetlen, hogy tényleg sikerült egy sima hajfestékkel sötét mahagóniból világos bézsszőkét kihozni...maga a csoda.
2013. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a hajfesték sötét bézsszőke volt,nyílván nem lett a hajfestékes dobozon látható nő hajával egy és ugyanaz.De Feltűnően világosabb lett.Szóval szőke
2013. aug. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!