Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire hatékony a cellulit...

Mennyire hatékony a cellulit masszázs?

Figyelt kérdés
Ma voltam,és minden képzeletemet felülmúlta -legalábbis ami a fájdalmat illeti. De ha azt mondjátok,hatásos,és érdemes végigvinni egy kúrát,akkor kitartok.:-) (amúgy már mindent kipróbáltam a csúnya gödröcskék ellen)
2013. júl. 10. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,megéri a fájdalom.Ugyanis segít megbontani a zsírsejteket így tud távozni.
2013. júl. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak az első 2-3 alkalom iszonyat. Utána nem fáj,mert hozzászokik a bőröd. Én 8 kezelésen vagyok túl és sokkal tömörebb,simább,feszesebb a bőröm. Folytasd ha van rá lehetőséged,hatékony.
2013. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi!:) Egy ideje gyűlt már a SZÉP kártyámon a pénz ilyesmi célokra, úgyhogy vettem bérletet. Bár úgy nézek ki, mint akit összevertek, azt már most érzem, hogy tapintásra jobb lett a helyzet..:) Már értem, miért találták ki a "szépségért meg kell szenvedni"-mondást.:)
2013. júl. 12. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Igen szenvedni kell,de van értelme:) Nálam nagyon gáz volt a helyzet,ez meg kijavitotta:) utolsó voltam
2013. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!