Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő meg a...

Mennyi idő alatt nő meg a hajam a fenekemig?

Figyelt kérdés
Nekem a hajam most a vállamig ér :// kb mennyi iőbe telik még a fenekemig megnő? (göndör a hajam)
2013. júl. 11. 10:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
ez attol is függ hogy gyorsan nő-e de ha göndör akkor még tovább tart kb 2 év szerintem:)
2013. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Min. 2 év, sőt valószínű, hogy több mert göndör a hajad és lehet ha kivasalod akkor már a fenekedig ér, de göndören csak a hátad közepéig.
2013. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem 3 év alatt nőtt meg válltól derékig, átlagos 1 centit nő a hajam havonta + néhány havonta illik elmenni egy frissítő vágásra, hogy ne legyen ocsmánya vége. még legalább 2 év kellene nekem, hogy innen fenékig érjen.

A göndör haj meg ugye még fel is ugrik :/

2013. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem szögegyenes, hátközépig ér és így számoltam magamnak kb két évet. Havonta 1 centit nő a hajam, mindenhogyan, bármit is szedek vagy bármit kenek rá. Neked is minimum 2 év lesz, de ha ugyanolyan lassan nő a hajad, mint nekem, akkor 3 akár 4 is :/
2013. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát..én 14 éves vagyok és addig ér.Csak egyszer vágtuk le (a töredezett hajvéget mindig levágtuk az volt kb.1-2cm)

akkor kb.10 cm és az visszanőtt 1 év alatt.

2013. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mérd le a távolságot aközött, amekkora most a hajad, és aközött amekkorát szeretnél, akkor ki tudod számolni. Én lemértem magamon, válltól fenékig kb. 65 cm rajtam, de elég alacsony vagyok (162 cm). Havonta 1-1,5 cm-t nő átlagosan egy ember haja, az évente 12-18 cm, tegyük fel a tiéd 15-öt nő egy évben. Vágatni is kell valamennyit, ha 4 havonta csak egy centit vágatsz, akkor 12 cm/év, amivel hosszabb lesz a hajad. 65/12=5,42, tehát 5 és fél év nagyjából, és akkor még göndör is a hajad, az tovább tart. Persze lehet, hogy neked gyorsabban nő a hajad, ez csak az átlag. Van, akinek 3,5 év alatt megnőtt akkorára vállig érőről. Jól is kell ápolni és óvni a károsodástól.
2013. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat mindnek hasznát vettem :))

És szerintetek addig "milyen formában" hordjam a hajam?

2013. júl. 11. 12:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?Hát ha göndör a hajad az tök szép hord kiengedve.
2013. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Milyen formára vágasd, vagy hogy hordd? Formából az egyenesre vágott vagy enyhe U alakú szerintem a legjobb a növesztéshez. Hordani meg kontyban a legjobb, de hajgumi és hullámcsat nélkül. Kontytűvel feltűzve vagy olyan műanyag csíptetős csatokkal a legjobb. Így nem károsodik úgy, mint kiengedve (nem dörzsölődik a hátadhoz, nem szárad úgy ki, nem gubancolódik annyira, így fésülni is könnyebb).
2013. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak is :)) egyébként ilyen a hajam [link] (én vagyok :P)
2013. júl. 11. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!