Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be fogja fogni a barna festék...

Be fogja fogni a barna festék a hajam?

Figyelt kérdés
Eredetileg sötétbarna hajam van, január óta viszont Palette hab állagú színezőt használok rá, sötétvöröset. Szeretnék tőle megszabadulni. Régebben tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban, ott azt tanácsolták, hagyjam kopni egy ideig, utána meg fogja fogni a sötét barna festék. Utoljára két hónapja, május másodikán színeztem vörösre, azóta semmi. Kopott, fakult is rendesen, most már inkább barnás vörös, de csak fényben, amúgy sötét barnának tűnik. Töve is van rendesen, 1,5-2 centi, eléggé zavar, újra vöröst nem akarok, szóval gondolkodom, hogy a napokban megpróbálkoznék barnával. Be fogja fogni? Színező is elég vagy csak rendes festékkel lesz eredményes? Köszi előre is!
2013. júl. 10. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp hajfestéket vegyél, arra vigyázz hogy a kívánt színnél 2-3 árnyalattal világosabb barnát válassz mert a sötétbarna=fekete :/ Sajnos a vöröstől nagyon nehéz megszabadulni ezért a barna festék ellenére is lesz vörös beütése/fénye.
2013. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2013. júl. 10. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
A vöröset csakis a hamvas árnyalat üti ki. Fodrászcikkbe választhatsz hamvas árnyalatot. A dobozos festékkel vigyázz, mert a meleg színek miatt tele van vörössel!!!!
2013. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hideg árnyalatú festékkel vagy színezővel tompítható - vagy akár teljesen eltüntethető - a vöröses beütés.
2013. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Tudtok mondani szép hideg barnákat?
2013. júl. 11. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok....sajna minden márka máshogyan számozza. :( de a naturokban, ami általában "N" vagy "5.0" (itt az 5ös a színmélység).....nincs vörös. Van ahol a hamvas jele az "A"
2013. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!