Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rendszerességgel kell...

Milyen rendszerességgel kell használni az alábbi kozmetikumokat?

Figyelt kérdés

1. Arclemosó - elég este vagy reggel is kell?

2. Arctonik - elég este vagy reggel is kell?

3. Testápoló - elég este vagy reggel is kell?

4. Arckrém - elég este vagy reggel is kell?

5. Arcradír - heti egyszer vagy kétszer használjam?

5. Arcmaszk - elég, ha havonta használom vagy inkább használjam hetente?

6. Arcpakolás - elég, ha havonta használom vagy inkább használjam hetente?



2013. júl. 11. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:

tisztítás-tonizálás-hidratálás a napi szenthármas :D

tisztítás:arclemosó

tonizálás:arctonik

hidratálás:arckrém

arc radírt, maszkot, pakolást heti egyszer elég felvinni. először radír utána a maszk vagy pakolás.

testápolót meg amikor igényli a bőröd. Nekem sosem volt száraz és heti egyszer kenem testradírozás után, de ha neked száraz a bőröd akkor ahhoz igazítsd :D

2013. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Szóval akkor az első 4 terméket elég csak este felvinni? (bocs, ha lassú felfogású vagyok!)
2013. júl. 11. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:

reggel és este is kellene elméletileg.

ennek ellenére én reggel csak arclemosót használok, hiszen akkor úgysem koszos az arcom, viszont így megelőzöm a pattikat. Viszont ha a te bőröd szárazabb akkor a hidratálást se hagyd ki :)

első voltam :)

2013. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából zsíros vagy kombinált, bár inkább a T vonalban zsíros, szóval inkább kombinált/vegyes, vagy hogy mondják. :)
2013. júl. 11. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is pont ilyen :)

az én bőrömnek úgy tapasztaltam, hogy elég napi egyszer este hidratálni,szóval kihagyom a reggelit :)

nekem ez így bevált, ahogy írtam már előrébb, te is majd kitapasztalod, hogy hogy a legjobb neked :)

2013. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is inkább csak este hidratálnék, mert az előző arckrémem (minden bőrtípusra, bár anyukám kapta, de ő nem használta) órák után sem szívódott fel teljesen. :S
2013. júl. 11. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
wooow :D nekem 30 másodperc alatt beszívódik :D bár én direkt könnyű krémeket választok :)
2013. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor tudnál jó arckrémeket ajánlani? :SSSS
2013. júl. 11. 18:41
 9/10 anonim ***** válasza:
én ilcsi érzékeny bőrre való gélkrémet használok, ez az ami nekem beszívódik gyorsan :) és nem bántja az érzékeny bőröm. Mondjuk nagy hidratáltságot nem i ad, de arra nincs is még szükségem :D
2013. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De az ilcsi nekem nagyon drága. :S Holnap vagy pár nap múlva fogok venni Alverdés termékeket, azok állítólag nagyon jó naturkozmetikumok és árban sem vészesek.
2013. júl. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!