Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki használt már Manna natúr...

Ki használt már Manna natúr kozmetikumokat? Mik a tapasztalatok? Tényleg olyan jók a termékek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 00:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
en most yves rocher alapozot hasznalok es nagyon elegedett vagyok. de nem azert vettem, mert natur, hanem mert eleg vilagos.
2013. ápr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
bár a mannát konkrétan nem próbáltam, ugyanis aránytalanul drága. ugyanezeket a termékeket máshol is megkapni sokkal olcsóbban. én is natúr dolgokat használok. semmilyen bőr problémám nem volt korábban, most sincs, nem érzem jobbnak, de rosszabbnak se. bár a samponszappannal elég macerás a hajmosás, a sima szappant nagyon szeretem használni, de utána nem különösebben más a bőröm, mint a sima tusfürdőktől, amiket korábban használtam. ami még nagyon jó az a kókuszvaj, azt nagyon ajánlom!
2013. ápr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem nem jött be egyik szappan sem. Ha pl. sheavajat akarsz rendelni, akkor nézz körül a neten, máshol sokkal olcsóbb. Remek a marketingjük, és drágák. Persze akinek használ, az biztos esküszik rá, de mindenkinek, így nekem sem vált be a kb. 10 szappan közül egyik sem, szárítottak, mint a fene, a tiszta olívaolajos is!!
2013. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem van shea vajam, kakó vajam és Monoi de Tahitim, ezekből egy kicsit olvasztottam össze hajvégápolónak, erre jó, mert mindig puha tőle a hajam, illetve a shea vajat szoktam kenni az arcomra. Eleinte zsíros érzetű, de beszívja és mintha csökkent volna a pattanásaim száma. Van, hogy a sarkamra kenek belőlük és finom puha, illetve a kezemre is szoktam.


Volt még 2 szappanom, egy fahéjas és még egy, ami nem tudom, hogy milyen. Ezek eleinte nagyon kiszárították a bőröm, de amikor már hozzászokott, nem volt ilyen problémám. A pattanásaim és a zsíros bőröm miatt használtam ezeket. Kevesebb a pattanásom és kevésbé zsíros a bőröm is, de nem tudom, hogy ezeknek köszönhető-e.


Szerintem jó termékek, de nem mindegyik 5/5-ös és nyilván mindenkinek más jó a bőrére.

2013. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elsősorban azért kérdeztem, mert ők tuti, hogy nem tesztelnek állatokon. Most határoztam el, hogy lecserélek minden olyan tisztálkodó, mosó tisztítószereket, amiket állatokon tesztelnek. Majd megnézem amiket írtatok, hogy azokon tesztelnek e állatokat. Köszönöm még egyszer a válaszokat.
2013. ápr. 25. 17:30
 6/14 Teleki Gabó válasza:
86%
Én Shea vajat vettem a téled, irtózat büdös volt, egyszer próbáltam ki, és azonnal lemostam. AZ irodánkban voltak bent szappanjaik, szerintem egyáltalán nem natúr termékek, túlságosan illatosak, és amennyire tudom, nem is ők készítik a szappanokat, hanem szappanpehelyből csinálják. Én a Zelka natúr szappanokat használom,azok tényleg natúr kozmetikumok, és maximálisan be is váltak nekem.
2013. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam egy ideig őket, de nagyon szárítottak, így amíg jobb nincs, áttértem a DM Balea orvosi szappanjára.

Ez viszont annyira jó, hogy lehet maradok emellett, nem mellékesen összesen 200 pénz.

2013. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én több helyről is rendeltem már, aztán rátaláltam erre, nekem ez bevált! az illatuk nem olyan jó, de tényleg kézzel készítettek, olyannyira nem szárít, hogy azóta szinte nem is használok testápolót. a sószappanjuk és a sörszappanjuk a legjobb! [link]
2013. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, de tévedsz 6. :) ők készítik a szappanokat, valahol van videó is a gyártásról.

A termékekben 100%-os tisztaságú illóolajok vannak, azoktól illatos (aláírom nem fukarkodnak vele :D). Mikor frissen kézhez kapod a dobozkát, amiben eltöltött másfél napot persze hogy illatorgia fogad :D egy idő után csak közelebbről, ha elkezdted használni még egy kis idővel utána már csak, ha vizes érződik az illata.

Nem tesztelnek állatokon, nincs benne semmi, amit tesztelni kéne. A sheavajnak pedig van egy furcsa, jellegzetes füstös illata, van aki szereti, van aki rosszul van tőle. Speciel engem az ylang-ylang illata jobban irritál, mint a natúr sheavajé :)

Amúgy alora később jött létre, mint a manna, és náluk is volt stílus váltás szerintem, nekem a régi manna jobban tetszett.

Amúgy a zelkát én is nézegettem mikor még 890-990 volt az ára, de ennyiért mint most már nem szívesen próbálgatnám :/ a manna szappanok mind jók, de rohadt drágák. (ezeket se veszem már) az olivia szappanok is jók még, de az is egyre drágább :/

Amiknek az ára nem változik azok a kis zugkészítésű szappanok háztól, de én nem érzem megbízhatónak, tekintve hogy senki és semmi nem ellenőrzi őket. Egy kettőt próbáltam, de úgy is nézett ki.

Eszter kecsketejes szappanokat nézegettem, de olyan szinten paraszt volt a kérdésemre a nő, hogy inkább hagytam a dolgot :) (egyébként drága és egyre kisebb szappanokat árul) huhh

Míves szappant néztem még ami nagyobb üzlet, na onnan inkább ne... dezodorok és ajakápolók nagyon jók voltak percig se bántam hogy majdnem egy ezrest fizettem az ajakápolómért, se a 600at a dezodorért, de a szappan elképesztő szinten habtalan. Viszont most már csak szappanokat készítenek, mert valamelyik konkurens cég feljelentette őket vagy mi. (kellene új épületrész amiben csinálják az előbbieket és kéne hogy jegyeztessék vagy mi a recepteket ami pár milla). Úgy ennyi, bocsi hogy sokat írtam a kérdésben nem szereplő cégekről is :)

2013. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
20%
Nekem a Manna nagyon bevált, iszonyatosan jó szappanjaik vannak, és nagyon korrektek, nem véletlenül ők a legnagyobb natúr kozmetikumokat gyártó cég Magyarországon. Jó szívvel ajánlom őket bárkinek, aki nem akar vegyszeres kozmetikumokat gyártani.
2013. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!