Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ételszínezék mennyi idő...

Az ételszínezék mennyi idő alatt kopik ki a hajból?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ételfestékkel festi a haját, de sajnos nem tudom elérni. Igazából csak egy tincset akarok befesteni, de nagyon féltem a hajam, nem akarom hogy mondjuk mikor félig kikopott, akkor zöld hajam legyen a vörös helyett vagy esetleg foltos legyen :)

Hálás lennék ha a leszóló kommenteket inkább megtartanátok magatoknak, mert tudom hogy vannak direkt hajszínezők, de drágák, és mivel szőke hajam van, nagyon látszik mikor kopik ki belőle és soká kopik ki. Az ételfesték olcsó és tudtommal pár mosás után ki is jön, csak erről szeretnék pontosabb információt :)



2013. júl. 11. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
egy mosásra kijön,az ilyen nagyon nem tartós
2013. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban hogy ne érje víz, mert azonnal kikopok :D
2013. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 11. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!