Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem az eredetileg...

Befestettem az eredetileg középbarna hajam Palette Color Shampoo 301-es árnyalatával, és borzalmas lett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tényleg kimegy 24 mosás után? Azt is hallottam, hogy valamennyire fakul a szín, ha citromos vízben áztatom a hajam. Tényleg segít valamit? És ha egy hónap múlva befestem valamilyen sötétebb barnával, befogja???

2013. júl. 11. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

nem minden esetben megy ki. néha ragaszkodóbb mint a sima festék.

a citromos víz tényleg fakít viszont a savassága miatt a hajad is tönkreteszi ha benne áztatod rendszeresen :)

egy sötétebb barna szerintem befogja miután fakul :)

2013. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem megy ki 24 mosás után :S Nekem kb fél év kellett ahhoz hogy kikopjon, de még akkor sem az eredeti hajszínemet kaptam vissza, igaz nem ezt az árnyalatot próbáltam. Sötétbarnát ne vegyél mert attól fekete lesz.. Talán a középbarna hajfesték segít, de nem garantálom :/
2013. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyet értek az 1 hozzászólóval.
2013. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, reméljük valamennyire kimegy a hajamból. Mindenkinek ment a zöld kezecske.


U.I.: Még mindig várok válaszokat, tippeket.

2013. júl. 11. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Én csak azt tudom tanácsolni,hogy minden márkát kipróbáltam

már a sötétbarna hajamra és kizárólag a Garnier hajfestékek fogják meg,igaz nem annyira,mint a képen,de ezt használom,mert szép szín lesz tőle és a többi márka meg se kottyan neki.

2013. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ennek a márkának használom az egyik sötétbarnáját és nem mondhatnám, hogy kikopik..ha 2 hónapig nem festem is élesen látszik a lenövés. Persze fakul kicsit, de bármelyik festék fakul kicsit. A sötétebb barna azért szerintem megfogja ezt a színt:)
2013. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
5.ik vagyok,amúgy régen én is próbálkoztam ezekkel a a kimegy 24 mosásra samponokkal,de olyan iszonyatos eredményei voltak,hogy már nem.
2013. júl. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!