Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúnak szemöldökpiercing?...

Fiúnak szemöldökpiercing? Vagány vagy b. zis? Helyes srác vagyok,30 éves

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Hát, szerintem hülyeség. Ha eleve helyes vagy, akkor minek akarod magad elrontani egy piercinggel? De ha akarsz, tegyél. Nem kelt "meleg" látszatot, rengeteg srácot láttam már, akinek ilyen van.


Te döntöd el...

2013. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

30 évesen hova akarsz már piercinget , ha még 20-25 volnál belefér , de ha igazat mondassz és tényleg helyes vagy akkor , szerintem is felesleges.

Amúgy szerintem a te korodban már egy kicsit b. zis

2013. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ne.

30 évesen már nem illik, szerintem(!).

A szemöldökpiercing a 16- huszonegynehány éves korosztály kiváltsága. Egy 30 éves komoly férfi, aki már dolgozik és nem vonzzák a hétvégi éjszakai piálások, a zajos dizsiben csörgés, inkább vonzza a család alapítás gondolata, a komoly párkapcsolat kialakítása, a jól menő karrier kiépítése. Annak a férfinak nem illik a szemöldökébe a piercing.

Van ismerősöm aki már 30 éves, férfi és a szemöldökében 3 pc van, az alsó ajkában még 2, az orrában is egy. De ő ezeket nem most csináltatta, neki van tetoválása is nem egy. Neki jól áll, hozzá tartozik, sok éve meg vannak neki.

Szerintem ha te eddig nem csináltattál, akkor szerintem ne most kezd el.

2013. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne csináld,ha szép arcod van csak elrontod a látványt.Sőt eléggé ki is ment már a divatból.
2013. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináltass, ha neked tetszik! Nem b*zis! És nem számít hogy hány éves vagy!!!
2013. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha tetszik csináltasd meg. Személy szerint én riasztónak találom. Olyan alsóbbrendű dolog vagy hogy is mondjam.
2013. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább ne .. :)
2013. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!