Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én miért vagyok tele miteszerr...

Én miért vagyok tele miteszerrel és a körülöttem lévőknek miért sima a bőrük?

Figyelt kérdés

Idétlen és banális kérdés, de most így van kedvem , és örülnék ha vki válaszolna vagy legalábbis írna.

23 vagyok és iylen apró dudorokkal van tele az arcom. Havi szinten járok kozmihoz, a bőrápolás terén a TERMÉSzETES dolgokat részesítem előnyben, rengeteg pakolásról és kenceficéről olvastam és ki is próbáltam amik természetes alapanyagból vannak.

Semmire nem vagyok allergiás voltam vizsgálaton. HOgy mit eszek? Olyan családban nőttem föl ahol anya mindig törekedett a jó minőségű kaja előállítására nálunk az instant dolgok nem nyerőek. Semmiféle gyógyszert nem szedek és nem fogok szedni a bőrproblémára amit uygebár a bőrgyógyász elsőként rendel el. ÉS igen voltam már bőrdokinál de ő nem keresi az okát a problémámnak. Kivizsgáláson is többfélén voltam ninss gyulladás semmi----

ÉS annyira nem értem hogy akik meg össze vissza esznek minden nyavaját (csoki, energiaital, gyorskaja)nekik tökéletes sima bőrük van. ÉS itt most nem a lealapozott bőrre gondolok. Szóval oylan értetlenül állok magam előtt,próbálok nem gondolni a a bőrömre de sajnos kezdek beleesni abba a hibába hogy másokhoz mérem magamat.

Van oylan aki hasonló cipőben jár?


2013. júl. 12. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ez vagy hormonális probléma,vagy a sok kenceficével eltömíted a pórusaidat!
2013. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy bőrfertőzés, amit csak a gyógyszer old meg (nem feltétlen kell sotretet szedni, pár szem antibiotikumtól nem lesz bajod, elsőre meg úgyis csak felületi krémeket írnak fel), vagy genetika.
2013. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, tele van az arcom, és kipróbáltam már mindent, de semmi nem használ. Csomó krém, kozmetikus, vitamin stb. Mondjuk ha nem nyomkodom szét magam és lealapozom, egész normálisan néz ki, és hozzáteszem nem az alapozótól van, mert a hátam is ilyen és a felkarom is, ott pedig nem alapozok. És nagyon rosszul visel, kezd elegem lenni nekem is hogy bármit csinálok ez nem akar javulni. 16/L
2013. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!