Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom tele van pattanással...

Az arcom tele van pattanással és miteszerrel eddig baba szappant használtam és bevált de mostmár nem használ. Mit tehetek elene?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hm..én kb. 10 éve szenvedek ettől, szerintem már mindent kipróbáltam, amit csak lehetséges, gyógyszereket, krémeket, géleket, lemosókat, szappanokat, stb.

Nekem az vált be eddig a legjobban, hogy rászoktam a vízivásra (ilyenkor nyáron akár napi 2,5-3 litert is megiszom), mert segíti a szervezetet megtisztulni..Valamint vettem drogériában teafaolajat, kb. 1000 ft egy üvegcse, és nekem fél év után még megvan a fele kb. Úgy szoktam, hogy egy vattát bevizezek, teszek rá egy-két cseppet és azzal törlöm át az arcom, miután megmostam, szépen leszárítja a pattanásokat.

2013. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is nagyon pattanásos vagyok, ebben a vízivásban nem igazán hiszek, napi 2órát teniszezek, kb napi 5 liter vizet iszok nyáron, és nem lett jobb.Persze rosszabb se.A teafa lehet h segít még nem próbáltam, de hosszú távon abban sem hiszek
2013. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni, hogy mi válik be, de a baba szappant nem tartom jó megoldásnak. Szerintem egy arclemosót,arcradírt,tonikot,könnyű hidratálót érdemes lenne beszerezni, ezek az arcápolás alapjai, persze mindent a bőrtípusodnak megfelelően. Ha nem akarsz ennyit kencézni,akkor szerezz be sószappant és azzal kezeld (előtte olvass utána hogy érdemes használni, mert nem hagyományos szappanról van szó). Bizonyos időközönként a kozmetikus meglátogatása is javallott, de nyilván nem mindenkinek van rá keret. Sajnos vannak szélsőséges esetek,amikben csak a gyógyszeres kezelés segít. Egyik barátnőmmel volt ez a helyzet, neki a bőrgyógyász írt fel egy gyógyszert, amit fél évig/1 évig kellett szednie (már nem emlékszem) és azóta bababőre van. Mielőtt azonban bőrgyógyászhoz fordulsz, győződj meg róla, hogy az előbbi módszerek hatásosak-e. A megfelelő kozmetikum kiválasztása kulcsfontosságú, ehhez segítséget nyújt neked a következő oldal: www.kremmania.hu
2013. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!