Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az utóbbi pár évben nagyon...

Ha az utóbbi pár évben nagyon sokat festettem a hajamat, de most jópár évig nem fogom akkor olyan egészséges lesz mintha soha nem is festettem volna?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miután lenőtt az egész festett rész, akkor olyan egészséges lesz, igen, mivel az semmi kémiai anyaggal nem lesz kezelve, teljesen új haj lesz. A már festett haj nem fog hipp-hopp egészségessé varázsolódni, az már olyan, amilyen.
2013. júl. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A festék a hajszálakat roncsolva ér el eredményt, tehát ahol már érte festék az teljesen rendben már nem lesz.

Az új hajszálaid meg nehezebb kérdés :/ Sokak azt mondják, hogy egészségesek lesznek, de sok kutatás volt arra irányulva is, hogy a hajfesték felszívódva a hajhagymákba maradandó károkat hagy. Én ezekre már láttam példát: osztálytársam rendszeresen festette, míg nem a hajhagymáinak elegük lett és egy csomó kihullott neki (nem volt hormonális, egyéb ok a háttérben)) ez volt sok éve és nem nőtt vissza mind.

2013. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a hosszú, dús hajamat rontottam el vasalással és festéssel, de már teljesen lenőtt. Látszik, hogy ugyan olyan már sosem lesz, mint azelőtt volt. :))
2013. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!