Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hámlik a vállam és a karom....

Hámlik a vállam és a karom. Hogyan tudnám eltakarni? Ünnepi vacsorára megyünk, pánt nélküli a ruhám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5 hete leégtem a strandon, egész eddig nem hámlott, reggelre tiszta folt lettem meg minden.Másik ruhába nem tudok menni. Mit csináljak? gusztustalan :(
2013. júl. 13. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami kis blézer szerű izét kéne rávenni.

Én egyszer szóbeli vizsga előtt voltam így, csak akkor az orrom hámlott. Otthon bőr radíroztam, hogy ami leakar jönni, az jöjjön, utána meg krémeztem. Még vizsgára is vittem krémet, és kentem a mosdóban.

2013. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
esetleg vegyél bolerót hozzá v nem tudom :/ elég kellemetlen tud lenni ez a dolog!
2013. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
testradirozz!
2013. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!