Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha bemegyek egy fodrászkelléke...

Ha bemegyek egy fodrászkellékesbe hajfestéket venni, kikérhetem az eladó véleményét, hogy milyet vegyek, ha bizonytalan vagyok? Vagy az eladók nem értenek hozzá?

Figyelt kérdés
És hogy mennyi és milyen hidrogén-peroxidot vegyek hozzá? Ha elmondom neki, hogy milyen színt szeretnék elérni.

2013. júl. 14. 13:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Még sosem volt festve a hajam, csak egyszer színezővel, de azt is egy drogériában vettem.
2013. júl. 14. 13:53
 2/4 punkibunki9 ***** válasza:
Általában értenek hozzá, nyugodtan kérdezd meg ,hogy ő mit javasol. Ha nem ért hozzá remélhetőleg majd szól de ne csak az ő véleményére támaszkodj. Beszélj a fodrászoddal is, ő is sokat tud segíteni :D
2013. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy segítenek, értenek hozzá. De ha még nem vagy rutinos hajfestő, inkább maradj a drogériás hajfestékeknél. A legtöbb fodrászkellékes olcsó festék (mint pl. a Kallos) rosszabb minőségű a drogériákban kapható pl. Palette vagy Loreal hajfestékeknél.
2013. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a nőci a fodrászkellékesben nagyon segítőkész és kb mindenről tud nyilatkozni. Kérdezd meg, biztos tud segíteni :)
2013. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!