Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajam van de...

Festett fekete hajam van de most már hajszínt szeretnék változtatni. Úgy hallottam hogy citromlével és cigaretta hamuval le lehet szívni a sötét hajfestéket. Mit gondoltok, ez beválhat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne is álmodj róla! :/ Sajnos szívatni kell.
2013. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hidrogén, vagy ecetes olló. Ezek beválhatnak.
2013. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

-.- szívatni, meg citromlé hamuval te jó ééég hány évesek vagytok:S koktélozd le a hajad kapsz egy alap barna hajszint

15g szőkítőpor

30ml 9%-os oxi

60ml meleg víz (nem langyos de nem tűz forró)

1adag (5ml) sima sampon a lényeg ne száraz hajra legyen...

ezeket keverd össze egy tálban majd vidd fel a hajadra szivacs segítségével, de a ne a hajad tövénél kezd, mert azt hamar színteleníti, hanem a hajvégektől kezd felvinni az anyagot dolgozd össze majd 30-35perc elteltével nézd meg mennyit világosodott kb(2-3 árnyalatnyit) az az lesz egy középbarna max világos barna hajszíned... majd most le használ (használj balzsamot is)....ha még mindig sötétnek érzed várj egy hetet és újból ismételd meg ezt a folyamatot bár akkor már használj egy natúr barna hajfestéket, utána ha nem szeretnéd, hogy kissé vörös árnylatú legyen a hajad... ha viszont sárga hajat szeretnél szívasd le:DDD ahogy a többi válaszoló írta mivel nem leszel egyből szőke csak sárga vagy jobbik estben sárgás....

2013. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"-.- szívatni, meg citromlé hamuval te jó ééég hány évesek vagytok:S"

Az szép, nem tudom mióta vannak itt ilyen gyökerek... Nekem a koktélozást sz.rt se ért, sokkal hatásosabb a szívatás, de köszönöm 22 éves vagyok:D

2013. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves válaszoló anyukádról beszélsz?

A kérdező a hajszínét szeretné megváltoztatni a hajszín változáson belül nem tért ki arra milyen színt szeretne de feltételezem, nem kukorica sárágát mivel a koktélozást mint hajszín világosítási eljárást már évek óta alkalmazzák a fekete haj kíméletes színtelenítésre, így 2-3 árnyalatot világosíthat de megjegyzem ha 12%-os oxidáló szert alkalmaz a fentiekhez képest (akár 3-4 árnyalatot is világosíthat)natúr barna 4-es színmélységtől 6színmélségig (+)! utána már eldöntheti milyen színmélységű hajszínt szeretne...ha viszont 6-os színmélységnél világosabb hajszín a cél alkalmazhat oxidálót+szőkítő port viszont a roncsolt,károsodott hajszerkezettel számolnia kell akármilyen minőségi terméket is használ (házi kísérletezésre)

üdv: 25év tapasztalattal rendelkező (mester)fodrász amit nem a fenekedből szedtem elő...

2013. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is tudom mit jelent a koktélozás de köszönöm hogy elmagyaráztad.. Te kezdted a lealacsonyítást, ha ilyen profi vagy a szalonodba magyarázz, ne fecséreld az időd ilyen oldalakra. Még neked áll feljebb, jóég-.-
2013. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
22évesen lehetne annyi eszed, ha tudod miről beszélek nem égeted le magad azzal, hogy megkritizálod amit írok utána viszont elismered, TE tudod miről beszélek...(bár itt nem tudják ki vagy, azért ezzel magadat minősíted :D) Ha szakmailag nézzük akkor igazam van, amit nem fogok most fitogtatni valamint bizonygatni itt neked, hisz nem vagyunk egy szinten ilyen téren és nem is leszünk így nem élek vissza a helyzettel... Tehát oszd meg a tapasztalatod és a nagy szintű tudásod olyan téren amihez kiválóan értesz bár előtte édesanyádhoz nem ártana leülnöd és megkérned tanítson egy kis jó modorra a NAGY SZINTŰ TAPASZTALT TUDÁSOD mellé az sem árt ha magadtól nem tanultál bár az ember haláláig tanul köztük én is:)))igaz most egy tapasztalatot,miért van annyi vendégem hétköznaponkénti nyitvatartáskor;) további szép estét;)
2013. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

"bár előtte édesanyádhoz nem ártana leülnöd és megkérned tanítson egy kis jó modorra"


Nem tudom ki anyázott először. Ja, hogy te? "Kedves válaszoló anyukádról beszélsz? ". Én eddig egy választ írtam ide, most néztem meg újra, hogy azóta miket írtak, de a nagy mesterfodrász létedre a te nyelved is eléggé fel van vágva. Remélhetőleg munkaidőben tudsz visszafogottan viselkedni, és nem alázod a vendégeidet.

2013. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Vörösesbarnára szeretném vagy esetleg trüffelre.

Ha nem tetszik valami akkor meg nem kell bunkózni, a nélkül is megvagyunk..

2013. júl. 14. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a citromlé meg egyéb házi módszerek kb semmit nem érnek, max kicsit kiszárítják a hajadat.(tapasztalat...) nekem a húgom a colour b4 nevű készítménnyel egész szép eredményt ért el, de hallottam, hogy nem mindenkinek használ. Szivatást én nem ajánlom, nekem festett középbarna hajból csinált szőkét egy fodrász (egy lépésben) és borzasztóan töredezett lett tőle a hajam...Inkább lassan, de biztosan világosítsd:)
2013. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!