Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok? Mi segítene...

Mit javasoltok? Mi segítene rajta?

Figyelt kérdés
Mellkasomon és a karomon pici pattanásszerű pöttyök jönnek ki. Azt mondják, hogy befülledt nyáron a póló alatt. Próbáltam minél többet trikóba vagy fürdőruhába lenni. Mikor napozni kifeküdtem akkor megcsak rosszabb lett. Nem piros, teljesen olyan a színe mint a bőrömnek. Kinyomni sem lehet. Valakinek volt ilyen? Mit javasoltok? :/ Babaszappannal fürdök, próbáltam hintőport,napozni, de ezek közül egyiksem jött még be.
2013. júl. 14. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
valószínűleg te is érzékeny vagy a napra egy barátnőm is nap-allergiás és neki az egész karja ilyen szokott lenni nyáron ,keress fel egy bőrgyógyászt lehet ad rá valamit
2013. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!