Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen nőknek való agyváltós...

Milyen nőknek való agyváltós kerékpárt javasoltok amiben kontrafék is van és olyan gumi van rajta illetve olyan gumival lehet felszerelni amit nem szúr ki a királydinnye?

Figyelt kérdés
Azonkívül sárvédő is legyen rajta elöl, hátul és a lánc felett is.

2013. ápr. 13. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


A kepen levo csunya, de a piros verzio naggyon szep:D


7sebesseges kontrafekes agyvalto, defektvedelmes schwalbe gumik, agydinamo, sarvedok, csomagtarto, lancvedo, konnyu aluminium vaz, teleszkop, 2ev gari, ja, es magyar:D



[link]


ez feleannyiba kerul, de viszont acelvazas, es nincs teleszkopja, es a gumija se defektvedelmes, de 3sebis kontras agyvalto, csomagtarto, kitamaszto, lancvedo, es barmien defektgatlos kulsot rarakhatsz, pl continental vagy schwalbe defektvedelmes verzioi, esetleg a belso es a kulso koze belehet rakni egy eros kevlar szalagot, pl weldtite defektgatloszalag amit nemhogy tuske, de rajzszog se szur at:D

ez olcsobb es tartosabb megoldas mint a kulso csereje...

de nezegess az oldalon, sokmindenfele van 30tol 500ezerig:D

2013. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

HomoHominiLupusEst: Köszönöm a válaszod.


Az előző kerékpáromat azért dobtam ki, mert hetente kaptam defektet királydinnye miatt és a szerelő azt mondta, hogy erre a kerékpárra nem lehet defekmentes gumit tenni. Szóval, lehet, hogy mégis lehetett volna megoldást találni a királydinnye problémára? Ez a kevlar szalag a külső és a belső közé jól hangzik.


Minden esetre most olyan kerékpárt akarok venni amire tutti, hogy lehet defektmentes gumit szerelni.

2013. ápr. 14. 23:17
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként mint laikus, honnan lehet látni illetve tudni egy kerékpárról, hogy a tömlőjét ki lehet-e cserélni defektmentesre vagy sem?


Van valami méret amit jó tudni és a fölötti érték már nem jó?

2013. ápr. 15. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy fotód a régi biciklidről? Van pár ötletem, hogy arra miért nem lehet, de nem tudom, melyikről van szó. Mindenesetre a mai biciklik esetén a legtöbbre lehet.
2013. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs.
2013. ápr. 15. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!