Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek le merjem vágatni...

Szerintetek le merjem vágatni a hosszú hajamat 1-2 cm-esre? 15/L

Figyelt kérdés
Nagyon sok a gond vele, nehezen kezelhető, amúgy szép, csak már unok vele vesződni. Anyukám már régóta nyúz, hogy nyírassam le nagyon rövidre. Tegnap el is határoztam, de elbizonytalanodtam, szerintetek? Írnának olyanok, akik levágatták és nem bánták meg, vagy igen?
2013. júl. 14. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon megbánnád :/ Saját hibámból nem tanulva többször levágtam a hosszú hajam és mindig megbántam. Önbizalom hiányos lettem, nem éreztem jól magam a bőrömben, többször sírtam is... Szerintem az 1-2cm-esre vágás nagyon merész ötlet, max vállig érőre vágasd!
2013. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmikepp ne, Vagyis ne egybol ilyen rovidre.. eloszor vagasd mondjuk valligerore, bar nem tudom most milyen hosszu... utana rovidebbre..
2013. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Most a hátam közepéig ér nagyjából. Egyszer már volt felnyírt, fiús hajam és akkor jól is állt, csak ennek már 5-6 éve és nem tudom most hogyan állna, azért változott az arcom (ami hosszúkásabb), de anyum mindenképp nullásgéppel vágná azt mondta, tehát nagyon-nagyon rövidre. Jaj, nem tudom mi legyen, holnap munka után akarja, meg már én is beleéltem magam...
2013. júl. 14. 21:34
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A te döntésed, kívánom ha lenyírjátok ne bánd meg!
2013. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a rövid haj nagyon rosszul áll a lányoknak. Nagyon kevés az olyan lány, akinek tényleg jól áll.

Kifejezetten nőietlen, és előnytelen.

Hanem bírod a hajaddal kínlódást, vágasd le, de ne fiúsra... egy lány egyik legékesebb dísze a szép haj. :)

2013. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a múltkor kb 15 cm-t vágott a fodrász a hajamból, így lett kb váll alatti egy pár cm-vel, de már azt is eléggé bántam:s én a helyedben örülnék, hogy hosszú a hajam:D


Bár, ha tudod, hogy jól áll a rövid..

2013. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Hát úgy látszik egy álmatlan éjszaka áll ma előttem.:)
2013. júl. 14. 21:47
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Én még nem láttam olyan lányt, akinek jól állna az ilyen rövid haj.
2013. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

konyorgom ne!

( ugyanazesen mentem at! ne akard! tobb even keresztul 2 cm hajam volt, eletem legnagyobb hibaja volt! Annyian bantottak miatta, hogy az onbizalmam a 0 utotte... ha erdekel valami irj nyugodtan privibe

2013. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ne tedd! Kérlek, megbánnád. És ne haragudj, de nekem egyszer jutott eszembe jutott, hogy levágathatnánk a hajamat, és anyum ellenezte, és azóta áldom is őt érte! A nővérem levágatta kb. 5 éve a gyönyörű hosszú haját, azóta is bánja, mert azóta vasalja, és teljesen tönkrement neki, nem tudja megnöveszteni, mert teljesen széttöredezett, pedig előtte egészséges, dús haja volt.

Ha rám hallgatsz nem vágatod le, inkább csinálj frizurákat, fonatokat, kontyokat, copfokat, vagy akármi. A youtube-ba beírod, hogy easy school hairstyles vagy hasonlót, és rengeteg jót kiad.

Mindenképpen írd majd meg, hogy hogyan döntöttél, bár szurkolok, hogy nem vágatod le!:)

15/L

2013. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!