Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a házi sampon recept jó...

Ez a házi sampon recept jó lehet? Nem lehet, hogy kihagytak belőle valamit? Vagy ez így is tisztít?

Figyelt kérdés

- 2,5 dl forró víz

- 2 ek olívaolaj

- 4 ek szárított rozmaring levél

- 2 ek ricinusolaj


Helyezzük a rozmaring leveleket egy edénybe, forrázzuk le, majd fedjük be őket, és hagyjuk állni egy órán át. Öntsük egy üvegbe az olíva-és a ricinusolajat, és rázzuk jó alaposan össze. Szűrjük le a forrázatot, és öntsük az olajakhoz. Csavarjunk az üvegre tetőt és 3 percen át alaposan rázzuk össze az alapanyagokat. Az elkészült sampont masszírozzuk a nedves hajba, hagyjuk rajta 10 percig, majd öblítsük le.


Szerintetek használhatok majd ricinus olaj helyett is olivát?



2013. júl. 16. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzeltem ezt a sampont és szerintem tiszta olaj maradna utána a hajad.


Itt egy tojássampon recept inkább:

[link]

2013. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a házikészítmény sokkal inkább alkalmas hajpakolásra, mint samponkènt. :)
2013. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább pakolás ,mint sampon.
2013. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!